kartka prezentowa

 • Kartka powodzenia - powodzonkaKartka powodzenia - powodzonka

  Kartka powodzenia – powodzonka

  9,90 

  Kartka powodzenia – powodzonka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - paskiKartka powodzenia - paski

  Kartka powodzenia – paski

  9,90 

  Kartka powodzenia – paski. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - kciukiKartka powodzenia - kciuki

  Kartka powodzenia – kciuki

  9,90 

  Kartka powodzenia – kciuki. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - good luckKartka powodzenia - good luck

  Kartka powodzenia – good luck

  9,90 

  Kartka powodzenia – good luck. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola,…

 • kartka to już osiem latkartka to już osiem lat

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już osiem lat

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już osiem lat. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już siedem latkartka to już siedem lat

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już siedem lat

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już siedem lat. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już sześć latkartka to już sześć lat

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już sześć lat

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już sześć lat. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już pięć latkartka to już pięć lat

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już pięć lat

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już pięć lat. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już cztery latkakartka to już cztery latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już cztery latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już cztery latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już trzy latkakartka to już trzy latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już trzy latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już trzy latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już dwa latkakartka to już dwa latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już dwa latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już dwa latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka urodzinkikartka urodzinki

  Kartka urodzinowa dla dziecka – urodzinki

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – urodzinki. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Urodziny to wyjątkowy…