kartka dino

 • kartka to już pięć latkartka to już pięć lat

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już pięć lat

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już pięć lat. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już cztery latkakartka to już cztery latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już cztery latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już cztery latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już trzy latkakartka to już trzy latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już trzy latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już trzy latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….

 • kartka to już dwa latkakartka to już dwa latka

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już dwa latka

  9,90 

  Kartka urodzinowa dla dziecka – to już dwa latka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią….