NAJPOPULARNIEJSZE DO SALONU

WASZE OPINIE

Paulina OsydaPaulina Osyda
14:29 22 Dec 21
Świetny kontakt, szybka wysyłka i co najważniejsze - bardzo wysoka jakość zamówionego produktu! To na pewno nie ostatnie zakupy w magartpaper.plPolecam serdecznie??
Szymon CzampielSzymon Czampiel
21:22 20 Dec 21
Zamówione plakaty spełniają oczekiwania. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka. Polecam
Adrian ProtasiewiczAdrian Protasiewicz
06:55 12 Nov 21
Organizowaliśmy urodziny dla kilkudziesięciu osób. Większość firm miała problem z niezbyt wygórowanymi wymaganiami jakie posiadałem względem zaproszeń, winietek itp. a tutaj? Świetna współpraca, oddanie oraz kontakt. Widać że pracują tam ludzie którzy po 1 znają się na rzeczy a po 2 lubią to co robią. Gorąco polecam ?
Klaudia KajdańskaKlaudia Kajdańska
20:10 11 Nov 21
Piękne winietki, zaproszenia wyjątkowe, a zawieszki na alkohol coś wspaniałego! To wszystko zrobione na imprezę tematyczną, typowo pod nasz gust i nasze wymagania. Świetny kontakt z wykonawcami, z kazdym pytaniem mogłam bez problemu do nich dzwonić, moje zmiany szybko zrealizowane, a wysyłka ekspresowa. Z pewnością zaraz zamówię od nich plakaty do pokoju dziecka!
Magdalena de MehlemMagdalena de Mehlem
19:53 11 Nov 21
Z całego serca polecam! Zaproszenia ślubne przerosły nasze oczekiwania! Świetnej jakości, piękny, tłoczony papier. Cudowna grupa ludzi, z dużymi pokładami cierpliwości! 🙂 która była na każdy nasz telefon. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz!
js_loader

ZABAWA? NOWOŚCI!

U NAS ZAKUPISZ PRODUKTY MARKI

Plakaty na ścianę

Plakaty na ścianę w ramkach to doskonały sposób na aranżację każdego nowoczesnego wnętrza. Dekoracje te posiadają ogromny atut – można je często zmieniać! Wystarczy wyjąć plakat z ramy i zakupić nowy. W magartpaper stawiamy na modne i najnowsze trendy. Znajdziesz u nas zróżnicowane wzory i desenie modnych dekoracji na ścianę: plakaty boho, abstrakcji, marmuru czy geometrii.
Dzięki naszym plakatom wyrazisz siebie w stu procentach w swoim wnętrzu! Przekonaj się, jak ważna jest aranżacja ścian w swoim domu. Najlepsze inspiracje do mieszkania tylko w magartpaper.

Plakaty do salonu

Salon to najważniejsza część każdego domu czy mieszkania. To tutaj najczęściej odpoczywamy, spotykamy się z rodziną, znajomymi, a czasami nawet spełniamy swoje pasje. Aby czuć się komfortowo, potrzebujemy ozdób! Dekoracje ścienne do salonu to przedmioty niezbędne w projektowaniu aranżacji każdego domu. W jednym sprawdzą się plakaty do salonu minimalistyczne, a w drugim plakaty abstrakcyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie w sklepie magartpaper.

U nas zamówisz także:
plakaty ze zdjęcia
plakaty do pokoju dziecięcego
plakaty młodzieżowe
plakaty do kuchni
plakaty do łazienki

Metryczka dla dziecka

Metryczki dla dzieci najczęściej przybierają formę plakatu, na którym umieszczamy najważniejsze informacje dotyczące narodzin dziecka. Znajdują się na niej takie danej jak: imię, data i godzina urodzenia, waga oraz wzrost. Istnieje jednak wiele metryczek, na których znajdziemy inne ciekawostki. Jakie? Nazwisko dziecka, imiona rodziców, miejsce urodzenia, dzień tygodnia, a nawet… zdjęcie! W naszym sklepie znajdziesz wiele motywów metryczek: metryczki boho, metryczki ze zwierzątkami, metryczki z samolotami czy najnowszy trend: metryczki minimalistyczne!

Kartki okolicznościowe

Kartki okolicznościowe z życzeniami to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal dołączamy kartki do prezentów, czy wysyłamy pocztą. Kartki okolicznościowe to zwyczaj, który pozostawia dobre wspomnienia. W naszej ofercie znajdziesz kartki urodzinowe, życzenia na ślub, ale również bardziej nietypowe okazje: kartki na emeryturę, kartki dla nauczyciela czy na rocznicę. Nasze kartki okolicznościowe są puste w środku, dając możliwość wpisania dowolnego tekstu przez osobę obdarowującą.