Metryczki ze zdjęciem i szkicem to wspaniała pamiątka z dnia narodzin, która zostaje z nami na długie lata. Żeby uczcić ten szczególny dzień narodzin warto w pokoju malucha lub też rodziców zawiesić metryczkę w formie plakatu. Jest to dodatkowo piękna ozdoba pokoju, która powieszona na ścianie, nie zajmuje cennego miejsca na komodzie czy szafce.

Większość z nas decydując się na metryczkę w formie plakatu, sięga po ogólnodostępne wzory z motywami dziecięcymi. My jednak proponujemy coś, dzięki czemu metryczka stanie się jeszcze cenniejszą pamiątką, a jej spersonalizowanie będzie wyjątkowe. Mowa tutaj o metryczce ze zdjęciem lub też szkicem dziecka.

Oprócz upamiętnienia imienia, daty, godziny, wagi, wzrostu (i często też innych informacji), zatrzymujemy czas, wypełniając metryczkę zdjęciem naszego maluszka. Wyjątkowym rozwiązaniem jest również metryczka ze szkicem zdjęcia. Daje nam to nutkę artystycznego powiewu w aranżacji pokoju.

Metryczki ze zdjęciem oraz szkicem są czymś nietuzinkowym, dzięki czemu coraz częściej decydujemy się na ich zakup, a goście z zachwytem przyglądają się, jak nasz maluszek się zmienia.

Świetnym rozwiązaniem jest również dołączenie pięknych plakatów typu line art do delikatnej metryczki ze szkicem, bo podkreślić wartość rodzinną i wypełnić pustą ścianę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

1
  1
  Koszyk
  zestaw plakatów króliczki z inicjałem
  Króliczki z inicjałem
  Kolor ramy:

  Biały

  Wymiary plakatu:

  30 x 40 cm

  Inicjał:

  N

  1 X 119,20  = 119,20