Kartki powodzenia

 • Kartka powodzenia - powodzonkaKartka powodzenia - powodzonka

  Kartka powodzenia – powodzonka

  9,90 

  Kartka powodzenia – powodzonka. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - paskiKartka powodzenia - paski

  Kartka powodzenia – paski

  9,90 

  Kartka powodzenia – paski. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - kciukiKartka powodzenia - kciuki

  Kartka powodzenia – kciuki

  9,90 

  Kartka powodzenia – kciuki. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola, egzamin…..

 • Kartka powodzenia - good luckKartka powodzenia - good luck

  Kartka powodzenia – good luck

  9,90 

  Kartka powodzenia – good luck. Kartki okolicznościowe to miły akcent na podkreślenie ważnych wydarzeń. Tradycja ta jest powoli wypierana przez nowsze metody komunikacji, a mimo to nadal większość z nas dołącza kartki do prezentów. Kartka okolicznościowa może stanowić miłą pamiątkę na lata, do której wracać będzie się ze wzruszeniem i nostalgią. Nowa praca, nowa rola,…